Innehållet på den här webbsidan blir mer relevant om du väljer län.

Välj län nu
Visa inte igen

Du kan välja län när som helst för att få mer relevant information på webbplatsen.

Välj län nu

Mentalträning för alla

En digital samtalsgrupp om mentalträning med EvaMarie Wergård

Ewa Marie Wergård
Anmäl dig här

Mentalträning för alla

En digital samtalsgrupp om mentalträning med EvaMarie Wergård

Vi är många som lyssnat på Eva Maries föreläsningar om mentalträning, tävlingsnerver och hur det fungerar rent teoretiskt.

Nu finns möjlighet att fördjupa dig ännu mera i ämnet och försöka sätta ord på dina egna tankar och känslor kopplat till prestation.

Ökad kunskap i ämnet hjälper dig att kicka igång och inspirerar dig att börja fokusera på hur du skall utveckla dig mentalt med målet att prestera bättre.

Tillsammans i en grupp på 6 deltagare träffas ni online under fyra kvällar, tillsammans med Eva Marie.

Mellan dessa tillfällen arbetar ni självständigt med olika frågeställningar, reflektioner och praktiska övningar.

Känn dig manad att inspireras att ta fram det BÄSTA hos dig och att hitta FLOWET tillsammans med din hund!

Anmälan är bindande, avgiften fördelas på två fakturor en i samband med kursstart och en i februari.

Kontakt

Rosemarie Thorell
Folkbildningsutvecklare Natur, Djur & Miljö
Hudiksvall
rosemarie.thorell@studieframjandet.se
072-450 39 94

Liknande kurser inom Hälsa för kropp & själ i Gävleborgs län