Hej

Vi har placerat cookies på din digitala enhet för att ge dig en bättre upplevelse av vår webbplats. Om du vill veta mer kan du läsa om cookies här.

  • Language

    Use Google Translate to view the web site in another language.

Gå till Studiefrämjandet.se

Karusellchefer

Alfred Kihlberg
E-post: alfred.kihlberg@studieframjandet.se
Tel: 076-8261444

Micke Rönn
E-post: micke.ronn@studieframjandet.se
Tel: 026-273290

Mikael Silverplats
E-post: mikael.silverplats@studieframjandet.se
Tel: 010-2221025

Carin Hallin
E-post: carin.hallin@studieframjandet.se
Tel: 076-3163557

Dan Fredriksson
E-post: dan.fredriksson@studieframjandet.se
Tel: 018-194626

Ola Henriksson
E-post: ola.henriksson@studieframjandet.se
Tel: 070-5710659

Ia Öberg
E-post: ia.oberg@studieframjandet.se
Tel: 054-172977

Mattias Jansson
E-post: mattias.jansson@studieframjandet.se
Tel: 076-6777241

Evelina Mattsson
E-post: evelina.mattsson@studieframjandet.se
Tel: 072-0802083

Jatte Nilsson
E-post: jatte.nilsson@studieframjandet.se
Tel: 073-9423658

Andreas Bergquist
E-post: andreas.bergquist@studieframjandet.se
Tel: 073-5570508

Fredrik Björns
E-post: fredrik.bjorns@studieframjandet.se
Tel: 070-8828913

Fredrik Thimeradh
E-post: fredrik.thimeradh@studieframjandet.se
Tel: 060-166641

Patrik Hyberts
E-post: patrik.hyberts@studieframjandet.se
Tel: 076-5490917