• Language

    Use Google Translate to view the web site in another language.

Gå till Studiefrämjandet.se

Зареєструватися

Зв’яжіться з нами в Studiefrämjandet, якщо ви хочете взяти участь у Care of Folkbildning або якщо у вас виникли запитання щодо навчання.

Навчання Care of Folkbildning доступне в кількох місцях у Швеції, нижче ви побачите список місць, де ви можете взяти участь у навчанні та до кого звертатися:

Eskilstuna, Sörmlands län
Tamar Nalbandian
tamar.nalbandian@studieframjandet.se 

Finspång, Östergötlands län
Marie Andersson
marie.andersson@studieframjandet.se

Hudiksvall, Gävleborgs län
Louise Sälldin
louise.salldin@studieframjandet.se

Katrineholm, Sörmlands län
Ulrika Fors
ulrika.fors@studieframjandet.se

Nyköping, Sörmlands län
Susanna Engman
susanna.engman@studieframjandet.se

Stockholm
, Stockholms län
Veronica Araya
veronica.araya@studieframjandet.se

Strängnäs, Sörmlands län
Zandra Grandin
zandra.grandin@studieframjandet.se

Trollhättan
, Västra götalands län
Lara Mashrky
lara.mashrky@studieframjandet.se

Vänersborg, Västra götalands län
Lara Mashrky
lara.mashrky@studieframjandet.se

Ви проживаєте в Сконе?

Studiefrämjandet Skåne має проект Myllret/Care of Folkbildning.
Більше про пропозиції від проекту Myllret ви можете прочитати
Myllret.se

Керівник проекту Studiefrämjandet

Tilia Birkne
tilia.birkne@studieframjandet.se