logo

Studiefrämjandet i Jönköping

Rosenbergsgatan 6  (8 vid kartsök)                  
554 51 Jönköping

 

Karta

Telefon & besök
Lättast når du oss på våra direktnummer.
Har du vägarna förbi så kom gärna in till oss.
Här finns möjlighet att köpa en kopp kaffe/the/choklad.
Ibland är vi ute i verksamheten så ring oss gärna om du vill boka ett möte.
Varmt välkommen!
 

Synpunkter 

Mire Stevkov

Verksamhetschef

036-440 12 13

mire.stevkov@studieframjandet.se 

 

  Alexandra Dahlberg

  Administration
  076-034 52 38 

  alexandra.dahlberg@studieframjandet.se

 

Johan Jonsson
Verksamhetsutvecklare spelkultur, film

036-440 12 11
johan.jonsson@studieframjandet.se 

 

Sebastian Ogenblad
Verksamhetsutvecklare kultur 
0730298009
sebastian.ogenblad@studieframjandet.se 

 

Helena Takki

Verksamhetsutvecklare natur, miljö, odling och hälsa

036-440 12 15

helena.takki@studieframjandet.se

 

Anita Blomqvist

Verksamhetsutvecklare ekonomi/administration & hund
036-440 05 90
anita.blomqvist@studieframjandet.se

 

Helena Krig

Lokalvård 

 

helena.krig@studieframjandet.se 

 

Ulrika Ferm Lekström

Verksamhetsutvecklare hund

036-440 12 17

ulrika.ferm.lekstrom@studieframjandet.se

 

Karin Lundblad
Verksamhetsutvecklare natur, miljö och samhälle 
0470-76 29 04

karin.lundblad@studieframjandet.se

 

Sara Nordangård

Verksamhetsutvecklare Jakt-Fiske

073-421 07 83
sara.nordangard@studieframjandet.se

 

Carina Andersson
Verksamhetsutvecklare hund
0470-76 29 05, 070-608 11 70
carina.andersson@studieframjandet.se 

 

Zdravko Zizmond
Verksamhetsutvecklare musik i Värnamo med omnejd
0470-762923
zdravko.zizmond@studieframjandet.se 

 

Jennie Krafft

Distriktschef

036-440 12 10 

jennie.krafft@studieframjandet.se