logo

Medarbetare i Göteborg

Kontaktuppgifter till personal på Göteborgskontoret

 

Helena Kaså Winqvist 

Verksamhetschef

0706 - 19 25 30

helena.kasa.winqvist@studieframjandet.se

Malena Thorsén Svärd (föräldraledig dec -17 och som längst t.o.m. april -18)

Biträdande Verksamhetschef

0761 - 93 50 69

malena.thorsen.svard@studieframjandet.se

 

Kristina Eberth

Verksamhetscontroller / tf. verksamhetschef för Malena Thorsén-Svärd

0706 - 19 25 36

kristina.eberth@studieframjandet.se

 

Marcus Andersson

IT- och kommunikationsansvarig

0738 - 19 25 37

marcus.andersson@studieframjandet.se

 

Karin Edman (vikarie för Mattias Poulsen)

Verksamhetsområde Spelkultur & Demokrati

0760 - 33 93 73

karin.edman@studieframjandet.se  

 

Mattias Wahle 

Verksamhetsområde Hund/Katt, Jakt & Fiske

0735 - 04 80 62

mattias.wahle@studieframjandet.se

 

Elinor Askmar

Verksamhetsområde Miljö, Hållbar Utveckling & Omställningsfrågor

0738 - 85 41 71

elinor.askmar@studieframjandet.se

 

Emma Öhrwall

Verksamhetsområde Miljö, Hållbar Utveckling & Omställningsfrågor

0760 - 31 65 21

emma.ohrwall@studieframjandet.se

 

Ashar Khan

Verksamhetsområde Asyl/Integration

0730 - 340316

ashar.khan@studieframjandet.se

 

Henrik Thomsen

Verksamhetsområde Musik

0706 - 19 25 32

henrik.thomsen@studieframjandet.se

 

Robin Jidhed

Verksamhetsområde Musik/ Nemis

0763 - 90 04 59

robin.jidhed@studieframjandet.se

 

Glen Sandgren

Samordnare Musik

0706 - 19 25 20 

glen.sandgren@studieframjandet.se

 

Peter Forsblad

Verksamhetsområde Musik/Replokaler
0738 - 85 41 75
peter.forsblad@studieframjandet.se

 

Cristian Saavedra

Verksamhetsområde Musik

073 - 85 41 72

cristian.saavedra@studieframjandet.se


Reza Rahimi

Verksamhetsområde Mångkultur

0730 - 44 77 40

reza.rahimi@studieframjandet.se


Ulf Skogsén

Verksamhetsområde Estetisk/SVEROK

0733 - 19 25 85

ulf.skogsen@studieframjandet.se

 

Ann-Kristin Johansson

Verksamhetsområde Administration  

0735 - 12 06 06

ann-kristin.johansson@studieframjandet.se

 


Vaktmästeri
Telefon 031 - 19 25 35 

 

Torsten Örström
0738 - 85 41 76 

torsten.ostrom@studieframjandet.se

 

Christer Jensen

073-885 41 70

christer.jensen@studieframjandet.se